Nowe przypadki koronawirusa u pracowników RAMB-u

W spółce RAMB potwierdzono dwa nowe przypadki zarażenia koronawirusem. Pracownicy czują się dobrze, jeden z nich przebywa na leczeniu szpitalnym a jeden na leczeniu domowym. Potwierdzone nowe przypadki w Spółce mają najprawdopodobniej związek z przypadkiem zarażenia z ubiegłego tygodnia u jednej z Pracownic Spółki.

Podkreślamy, że nie ma zagrożenia utraty ciągłości pracy Spółki RAMB. Część Pracowników została przez Pracodawcę prewencyjnie wysłana do domów a także do świadczenia pracy zdalnej. Niewielka część załogi przebywa na kwarantannie domowej, zgodnie z zaleceniami Sanepidu. W zakładzie wprowadzone są odpowiednie procedury w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa a także opracowany i weryfikowany jest na bieżąco plan funkcjonowania na wypadek ponadstandardowej absencji. Wszystkie pozytywnie zdiagnozowane przypadki wystąpiły u osób, które nie miały bezpośredniego kontaktu z pracownikami produkcyjnymi z KWB Bełchatów. Zarówno wydobycie węgla jaki i produkcja energii w bełchatowskim kompleksie energetycznym odbywają się bez zakłóceń.

Sandra Apanasionek
Koordynator współpracy z mediami – Rzecznik Prasowy
Departament Komunikacji

Poprzedni wpis

4 nowe zarażenia koronawirusem w powiecie bełchatowskim.

Kolejny wpis

Zawsze można na nich liczyć.

  • Haha ciekawe jakie procedury jak im nawet na płyn do dezynfekcji szkoda..

  • Wydobycie węgla odbywa się bez zakłóceń…… NARAZIE BEZ ZAKŁÓCEŃ

  • Jakie procedury jest tak jak było co zmienili tylko godziny pracy że od 6 do 14 żenada po prostu u tak są skupiska ludzi na szatni więc śmieszne jest to co piszecie

  • Te 2 osoby są wśród tych 6 oficjalnych przypadków w Bełchatowie czy teraz już mamy 8?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.