Dramatyczna sytuacja w DPS w Kleszczowie. Ważny komunikat Parafii w Kleszczowie.

Wszystkie osoby, które miały kontakt z księżmi w dniach od 12-21.04.2020 roku (uczestniczące lub nie uczestniczące w Mszach świętych) proszone są o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bełchatowie tel. 509748182.

Sprawa może mieć związek z wykryciem koronawirusa wśród pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie, w którym księża wykonują posługę kapłańską. Wszyscy pensjonariusze jak i pracownicy DPS-u przeprowadzone mieli testy na obecność covid-19.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że z 59 mieszkańców DPS-u, zarażonych jest 58 osób.

O tym, jakie będą dalsze losy pensjonariuszy i czy osoby z cięższym przebiegiem choroby zostaną umieszczeni w szpitalu w Zgierzu będziemy Państwa sukcesywnie informować. W tym momencie najważniejsze jest ustalenie wszelkich kontaktów księżny z parafianami. Liczymy na Państwa i zachęcamy do udostępniania powyższej informacji.

foto: fbdps_kleszczow.

Poprzedni wpis

COVID-19 w DPS w Kleszczowie???

Kolejny wpis

Trwa ewakuacja kleszczowskiego DPS-u. [VIDEO]

  • Obudzili się w końcu! Pieniądze to nie wszystko!

  • A co mają pieniądze do wirusa? Widać zawiść gminy Bełchatów trwa w najlepsze, a po nicku sądzić można że to pani poseł z Bełchatowa pisała.

  • Wytrwałości dla wszystkich zarówno pensjonariuszy jak i przede wszystkim dla personelu. Dużo zdrowia.

  • A wójt nadal uważa że żadnego wirusa nie ma?

  • O jakich księży chodzi ? Może jakieś nazwiska ? Skąd mam wiedzieć, że pan X z zawodu jest księdzem ? Pensjonariusze maja wirusa, a panowie księża nie ? Tak skonstruowany jest ten artykuł, że sugeruje winę pensjonariuszy. Pisowce powiodą was na manowce. Teraz osoby odpowiedzialne za tą tragedię powinny ponieść konsekwencję.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.