Nietrzeźwy kierowca zabił motocyklistę

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielne południe w Niechcicach, gmina Rozprza. Śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierujący jednośladem.

9 września 2018 roku około godziny 11.50, na 35 kilometrze DK 91 w miejscowości Niechcice doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący seatem arosa, jadąc w stronę Radomska, podczas skręcania w lewo nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do zderzenia z motocyklem yamaha, którego kierowca jechał w przeciwnym kierunku. 25-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Okazało się, że kierowca osobówki, 49-letni mieszkaniec gminy Rozprza był nietrzeźwy. Miał blisko promil alkoholu w organizmie a do tego złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Decyzją prokuratora ciało denata zabezpieczono w prosektorium.

http://www.piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl

Poprzedni wpis

Pomoc w nakrętkach

Kolejny wpis

Program wyborczy PLUSA

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Rozbrajają mnie takie teksty ,,Decyzją prokuratora ciało denata zabezpieczono w prosektorium.”.. że niby co, aby nie uciekł czy by go nie ukradli?