SKRA nie zagra ze Stocznią Szczecin.

Zaplanowany na sobotę (14 grudnia) mecz PGE Skry Bełchatów ze Stocznią Szczecin ostatecznie nie odbędzie się. Powodem jest wycofanie drużyny rywala z rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki.

W związku z problemami organizacyjnymi klubu KPS Stocznia Szczecin PGE Skra do ostatniej chwili czekała na informację o tym, czy zespół rywala przyjedzie do Bełchatowa na mecz 12. kolejki, który zaplanowano na 14 grudnia 2018 o godz. 14.45. Nasze obawy nie były bezzasadne, bowiem kłopoty organizacyjne naszych rywali nie były tajemnicą, a na wniosek Stoczni przełożono mecz szczecinian z Chemikiem Bydgoszcz. Mimo to, w związku z brakiem konkretnych informacji, rozpoczęliśmy przygotowania do rozegrania meczu.

Dziś już wiadomo, że mecz się nie odbędzie. Prezes KPS Stocznia Szczecin S.A. Jakub Markiewicz wydał oświadczenie, w którym napisał, że klub wycofał się z rozgrywek PlusLigi. Wszystkich kibiców PGE Skry zapraszamy więc na kolejny mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (22 grudnia, godz. 14.45). Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższych dniach.

źródło: skra.pl

Poprzedni wpis

W wigilię urząd będzie czynny krócej.

Kolejny wpis

Tym razem zima nie zaskoczy drogowców.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments