Zgłoś swoją posesję do konkursu i wygraj cenne nagrody.

Do udziału w konkursie zaprasza mieszkańców Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski.
Posesje i przydomowe ogródki tworzą ogólny wizerunek miejsca, w którym mieszkamy. Zachęcam, by o nie dbać i pochwalić się tym. Nasi mieszkańcy naprawdę mają wiele wyobraźni i kreatywności i chcemy to pokazać oraz nagrodzić.

Partnerem w konkursie jest sklep Leroy Merlin, który przekaże zwycięzcy bon o wartości 2 tysięcy złotych.

Idea konkursu wpisuje się również w misję naszej firmy i dlatego chętnie się przyłączamy do przedsięwzięcia – mówi Jacek Skwara, dyrektor Leroy Merlin w Bełchatowie. – Nasi klienci, mieszkańcy powiatu, mają ciekawe pomysły, a nawet własne patenty na różne aranżacje ogródków i podwórek. Pomagamy w ich realizacji poprzez doradztwo i asortyment w sklepie.

Prawo zgłoszenia posesji na konkurs ma jej właściciel lub współwłaściciel. Wystarczy do 31 lipca przesłać zgłoszenie do Starostwa Powiatowego (ul. Pabianicka 34, 97-400 Bełchatów). Karta zgłoszenia posesji jest załącznikiem do regulaminu konkursu. W sierpniu komisja konkursowa zwizytuje posesje i oceni to, co widać z przysłowiowej drogi, wg takich kryteriów, jak: dbałość o ład przestrzenny posesji, wygląd i ogólne wrażenie, pomysłowość i zastosowanie nowatorskich rozwiązań, wkomponowanie posesji w krajobraz miejsca, czystość i estetyka na posesji, zagospodarowanie i utrzymanie zieleni, w tym różnorodność kwiatów, krzewów i drzew, rozwiązania ekologiczne.

Wyniki rywalizacji poznamy we wrześniu. Za miejsce pierwsze nagrodą jest bon o wartości 2 tys. zł, za drugie bon 1 tys. zł, a za trzecie bon 500 zł.

źródło: Powiat Bełchatowski

Poprzedni wpis

Nowy kosz na elektroniczne śmieci w centrum Bełchatowa.

Kolejny wpis

Nie żyje motocyklista ze Szwecji.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments