Fatalny mecz GKS Bełchatów [ZDJĘCIA]

To nie był udany mecz Brunatnych a trzeba śmiało przyznać, że był to fatalny mecz a zarazem fatalne wejście w drużynę nowego trenera Marcina Węglewskiego.

W pierwszym kwadransie gry giekaesiacy próbowali nawet zagrozić bramce Daniela Bielica. Niestety już dwie minuty później wynik meczu otworzył Mateusz Klichowicz, który wykorzystał błąd i niezdecydowanie Michała Kołodziejskiego. W 26 minucie było już dwa do zera po ładnej, indywidualnej akcji Damiana Chmiela. Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia Tomasz Marciniak podyktował rzut karny dla drużyny gości. Egzekutorem i zdobywcą trzeciego gola dla „Sączersów” był doświadczony, był piłkarz m.in. GKS Bełchatów Maciej Małkowski.

Na przerwę biało-zielono-czani niestety schodzili z boiska ze stratą trzech bramek. W drugiej połowie spotkania drużyna z Nowego Sącza nie atakowała już tak intensywnie jak w pierwszej odsłonie meczu. Wynik jaki uzyskali w 45 pierwszych minutach był absolutnie zadowalający. Mecz 23 kolejki Fortuny 1 ligi zakończył się niestety porażką i nie jest to zbyt komfortowa sytuacja dla klubu ze Sportowej 3. Jeśli Odra Opole ugra na wyjeździe 3 punkty wtedy klub z Bełchatowa znajdzie się w strefie spadkowej.

GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:3)
Bramki: Klichowicz 17, Chmiel 26, Małkowski 44 (k)

Bełchatów: Paweł Lenarcik – Mikołaj Grzelak, Marcin Grolik, Michał Kołodziejski, Krzysztof Wołkowicz – Emile Thiakane, Paweł Czajkowski, Adrian Małachowski, Marcin Ryszka (58, Artur Golański), Bartosz Biel (76, Bartłomiej Bartosiak) – Przemysław Zdybowicz (70, Patryk Winsztal).

Sandecja: Daniel Bielica – Adrian Danek, Michal Piter-Bučko, Grzegorz Baran, Marcin Flis, Maciej Małkowski – Damian Chmiel, Michał Walski (80, Szymon Kuźma), Radosław Kanach (88, Jan Kuźma), Mateusz Klichowicz – Mariusz Gabrych (72, Kamil Ogorzały).

Żółte kartki: Małachowski, Grolik – Baran, Kanach, Kuźma.

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

Poprzedni wpis

Ponad 9 milionów urząd wyda na remont „Odry”

Kolejny wpis

Do niedawna izolator od dziś hotel. Wodnik otwarty dla gości.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

No. Właściwy trener na właściwym miejscu, we właściwym klubie. Żenada. Ani klubu, ani kibiców, ani trenera. O prezesie to juz się nie mówi.

Jak trener, taki wynik