Wielka czerwona ciężarówka Orlenu w Zelowie. [ZDJĘCIA]

W samo południe na Plac Dąbrowskiego w Zelowie podjechała wielka czerwona ciężarówka PKN Orlen. Kampania #WspieramyPolskę ma na celu wzmocnić postawy konsumenckie.

20 czerwca, w Polskę wyruszyła 21-metrowa ciężarówka. Odwiedzić łącznie ma 50 miejsc w całym kraju, w których PKN ORLEN będzie promować polskie produkty i polskich producentów. Zelów jest jednym z pierwszych miast na drodze promocyjnej akcji.

Każdy, kto odwiedził i zajrzał do ciężarówki, mógł skosztować znakomitych polskich produktów regionalnych. Ale to nie wszystkie atrakcje jest ich znacznie więcej, także sportowych, ponieważ dla PKN ORLEN przejawem nowoczesnego patriotyzmu jest również wspieranie polskich sportowców.

Odwiedzający ciężarówkę mogli poczuć się jak Robert Kubica, jadąc w symulatorze Formuły 1 lub zmierzyć swój czas reakcji na tzw. refleksomierzu.

Poprzedni wpis

Lewica namawiała do głosowania na Roberta Biedronia. [FILM]

Kolejny wpis

Kandydat na Prezydenta Marek Jakubiak w Bełchatowie.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Świetna sprawa! A tak na marginesie, jak możliwe jest, że taki zestaw jeździ legalnie (?) po polskich drogach? Wg przepisów, maksymalna długość takiego zestawu (ciągnik z naczepą) to 16,50 m 😉 Hmmm…