Wypadek motocyklisty na Fabrycznej

Po godzinie 17 na ulicy Fabrycznej doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki bmw i motocykla. Kierujący samochodem chciał wjechać w uliczkę osiedlową. W tym samym czasie kierowca motocykla rozpoczął manewr wyprzedzania. Siła uderzenia była tak silna, że motocyklista przeleciał przez bmw i głową uderzył w zaparkowanego na parkingu busa. Motocyklista z otwartym złamaniem kończyny został przewieziony. Policja ustala przyczyny wypadku.

Poprzedni wpis

Czy znów będzie lockdown i kwarantanna dla powracających do kraju?

Kolejny wpis

Ford na dachu w Szczercowie.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Witam
Jestem mieszkańcem bloku koło którego był wypadek. Zapraszam naszych prezydentów i stróżów prawa na tą ulice w godzinach między 20:00 a 2:00 okna i drzwi balkonowe muszą być pozamykane bo słychać jeden ryk jednośladów. I rozwijane wielkie prędkości od Placu Narutowicza do Bawełnianej. Policja nie reaguje Magistrat też. Warto by było aby Policja ustawiła się na parkingu nie oznakowanym radiowozem jestem pewny że budżet miasta się polepszy.
Niech motocykliści jeżdżą ale nie z takimi prędkościami i takim wydechem w późnych godzinach po centrum miasta czy osiedlach