Będą blokować drogę do elektrowni i kopalni w obronie ukochanego GKS-u

W najbliższy wtorek, przeddzień górniczego święta, najwierniejsi fani górniczego klubu zapowiadają kolejny etap walki o GKS Bełchatów. Tym razem kibice będą blokować drogę dojazdową do elektrowni i kopalni. W godzinach 5.15-7.00 zgodnie z zasadami ruchu będą chodzić po przejściu dla pieszych w okolicach miejscowości Słok – Młyn.

Na razie ma to być tylko jedna, główna droga dojazdowa. Kolejnym etapem będą blokady wszystkich dróg prowadzących do zakładów Grupy Kapitałowej PGE.

Poprzedni wpis

Oświadczenie Poseł Małgorzaty Janowskiej ws. GKS Bełchatów.

Kolejny wpis

Kto został MasterChefem? [ZDJĘCIA]

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Ludzie będą się sic do pracy spóźniać a tam i tak nie siedzi nikt z góry ,góra w Bełchatowie siedzi niech blokują na Węglowej 5 wstęp do budynku .

Zgadza się, ale spóźnienie się do pracy tysiąca pracowników to strata dla elektrowni idącą w dziesiątki jak nie setki tysięcy złotych. I o to chodzi-ma uderzyć po kieszeni. Zablokowanie z kolei wszystkich dojazdów to już paraliż i straty niebanalne tła PGE.

Strata mniej kasy dla PGE może oznaczać Nie i nie koniecznie to musi być takie regionalne

Żadnej straty nie będzie miał PGE bo od g.6 rano pracują ludzie w systemie,a pracownik nie może zejść z nocki ze stanowiska pracy jeżeli nie ma zamiennika.

w najbliższy wtorek będziemy was zdejmować z tego przejścia 🙂

Gdybyscie mieli taka mozliwosc , gdyby pozwalal wam na to potencjal ktorego na ten moment brak to wcale bym sie nie dziwil znajac wasze kur*ewski charakter. To mowisz ze robilibyscie pod gore innym kibicom walczacym o przyszlosc swojego klubu , walczacych w jakis tam sposob z „systemem” niszczacym dziesiatki polskich klubow … nieźle 😉

Brawo!!!

Śmieszny klubik…xd

A co mają powiedzieć pracownicy innych firm którzy akurat tamta droga przejeżdżając. Przecież ta droga to nie tylko PGE.

Są ważniejsze sprawy niż sponsorowanie pajaców którzy i tak nie potrafią grać, wielka mi duma Bełchatowa tfu…

Po co sponsorować takich patałachów. Lepiej dać podwyżki pracownikom. Będziemy was rozjeżdżać

Jeśli nawet PGE miało by ponieść straty z tytułu zablokowanej drogi dojazdowej ( pracowników do kopalni i elektrownii ) to ten protest nic nikomu nie da.
Po pierwsze. Tak na zdrowy rozsądek. Zakładając ze ten protest przynosi straty dla PGE. Myślicie ze PGE da pieniądze na GKS jeżeli jego kibice przyczynili się do strat finansowych PGE. Tym bardzie nie da.
Po drugie. Tak jak ktoś wcześniej napisał. Pracownik który pracuje w systemie nie może opuścić stanowiska pracy jeżeli kolejna osoba to na tym stanowisku nie zmieni.